Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
15.12.2013

Niespodziewany zwycięzca Das Supertalent 2013Das Supertalent 2013Niespodzianką zakończył się wczorajszy finał tegorocznej edycji programu Das Supertalent z Dieterem Bohlenem w jury. Dopiero po raz drugi w historii nie wygrała go bowiem osoba związana z muzyką. 

Dzięki 25,48% głosów telewidzów zwycięzcą został Lukas Pratschker, który prezentował sztuczki swojego psa Falco. Drugie miejsce przypadło żonglerowi Torstenowi Ritterowi (16,08%), zaś trzecie wokalistce, Vivianie Grisafi (11,73%). Stawia to pod znakiem zapytania plany wytwórni Sony Music, która w styczniu zamierzała wypuścić album jednego z uczestników programu. Obecnie w katalogu wydawniczym zapowiedziana wcześniej płyta nie widnieje. 

Co ciekawe, poprzedni niemuzyczny zwycięzca Das Supertalent - Yvo Antoni z 2009 roku - również występował w pokazie ze swoim psem. Był to zresztą przedstawiciel tej samej rasy, border collie. Lukas Pratschker dzięki wygranej zgarnie nagrodę pieniężną w wysokości 100.000 euro oraz wyjedzie na występ do Las Vegas. 

O poprzednich edycjach programu możecie poczytać na naszej podstronie poświęconej Das Supertalent.


Skomentuj informację na forum...

Dziś 25.05.2022
Kalendarium: premiera albumu Daniele Negroniego "Crazy" i singla "Absolutely Right" (2012)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google