Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
08.10.2013

Znamy skład jury Deutschland sucht den Superstar 2014Jury DSDS 2014Telewizja RTL ogłosiła nazwiska osób, które znajdą się w jury 11. edycji programu Deutschland sucht den Superstar. Obok Dietera Bohlena zasiądą tym razem wokalistka Mieze Katz, raper Prince Kay One i... gwiazda szlagierów Marianne Rosenberg.

Fanom Dietera Bohlena najlepiej znane jest z pewnością ostatnie z nazwisk. Marianne Rosenberg w 1989 zaśpiewała piosenkę Bohlena "I Need Your Love Tonight" na potrzeby ścieżki dźwiękowej serialu Rivalen der Rennbahn, a kilka lat później z piosenką "Anywhere I Lay My Head" weszła na soundtrack serialu Die Stadtindianer. Dieter Bohlen wielokrotnie podkreślał, że w młodości Rosenberg była jedną z jego ulubionych artystek.

W tegorocznej edycji DSDS więcej niż dotąd do powiedzenia mają mieć uczestnicy. Całą serię firmuje hasło "kandydaci u władzy", co przejawiać się będzie w większej swobodzie odnośnie wyboru repertuaru, ubioru i choreografii podczas występów. Na etapie castingów, każdy uczestnik będzie z góry wskazywał jurora, którego głos ma być decydującym w przypadku patowym (2 głosy na tak, 2 głosy na nie). Faza eliminacyjna pomiędzy castingiem a koncertami na żywo odbędzie się w tym roku na Kubie.

Początek emisji 11. edycji Deutschland sucht den Superstar zaplanowano na styczeń 2014.


Skomentuj informację na forum...


Dziś 12.08.2020Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google