Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
20.09.2013

Dieter Bohlen na żywo w WiedniuDieter Bohlen i Frank StronachNieoczekiwana i ciekawa dla fanów informacja nadeszła do nas z Wiednia. Jutro wieczorem na zaproszenie biznesmena i polityka Franka Stronacha, Dieter Bohlen weźmie udział w charytatywnej gali. W programie imprezy znajdziemy między innymi... występ Dietera na żywo! 

To nietypowe wydarzenie zostało zaplanowane na jutro, na godzinę 19:00 w sali bankietowej Auli Nauk w Wiedniu (Aula der Wissenschaften, Wollzeile 27a, 1010 Wien). Jego motto to "wieczór z Dieterem Bohlenem i Frankiem Stronachem", a cały dochód z imprezy ma być przekazany na cele charytatywne. Program przedstawia się następująco:

19:00 wstęp, koktajl
19:30 powitanie
19:45 początek uroczystego obiadu i programu wieczoru: Dieter Bohlen o "sukcesie przez mówienie bez ogródek" i po raz pierwszy od lat, Dieter Bohlen solo na pianinie!

Bilety na to wydarzenie dostępne są w w cenie 75 euro serwisie ö-ticket.com, choć ze względu na ekstremalnie krótki horyzont czasowy trudno jest nam powiedzieć, jak w tej chwili wygląda możliwość ich zamawiania. Niemniej jednak będziemy śledzić medialne doniesienia o przebiegu imprezy i oczywiście przekażemy je Wam.

Poniżej przypominamy najsłynniejszy dotąd występ Dietera na żywo - Midnight Lady z roku 1994.


Skomentuj informację na forum...

 


Dziś 20.05.2022
Kalendarium: premiera singla Roya Blacka "Frag' Maria" (1991), premiera singla Double Trouble "Come On Pussies" (1996)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google