Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
17.09.2013

Rekordowa Andrea BergAndrea Berg - Atlantis"Atlantis", nowy album Andrei Berg z 13 piosenkami Dietera Bohlena debiutuje na szczycie niemieckiej listy przebojów. Jej poprzednia płyta "Abenteuer" przekroczyła z kolei próg 100 tygodni w tych notowaniach.

Choć jeszcze kilka miesięcy temu wszyscy byli przekonani, iż współpraca Dietera Bohlena i Andrei Berg dobiegła końca, dziś duet ten ponownie święci niesamowite sukcesy. Dwupłytowy "Atlantis", do tworzenia którego Bohlen włączył się w ostatniej chwili to nowy numer jeden w Niemczech, Szwajcarii i prawdopodobnie również Austrii. W Szwajcarii to pierwszy taki wyczyn w karierze Andrei Berg. Z kolei w Niemczech i Austrii album doczekał się już statusu złotej płyty. Wejścia na listy przebojów nastąpiły także w Holandii i Belgii, a kwestią czasu jest sukces w Danii, gdzie wydana ostatnio składanka "My Danish Collection" dotarła do (a jakże) szczytu notowań.

Poprzedni album "Abenteuer" dzięki licznym reedycjom i kilku odmianom od ponad 100 tygodni bez przerwy utrzymuje się na niemieckiej liście Top-100. Dla Dietera Bohlena jest to największy taki sukces w karierze. Andrea Berg przekroczyła tę barierę wcześniej składanką "Best Of".


Skomentuj informację na forum...

  


Dziś 20.05.2022
Kalendarium: premiera singla Roya Blacka "Frag' Maria" (1991), premiera singla Double Trouble "Come On Pussies" (1996)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google