Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
26.08.2013

Thomas Anders w Nysie - konkurs numer 3Thomas Anders - koncert w Nysie (pytanie konkursowe)Przed nami trzecia odsłona konkursu związanego z nadchodzącym wielkimi krokami koncertem Thomasa Andersa w Nysie, który odbędzie się 14 września 2013. 

W konkursie organizowanym przez Thomas Anders Fan-Club Polska i ModernTalking.pl tym razem możecie wygrać jedną z dwóch wejściówek na płytę (sektory E na schemacie) nyskiego stadionu na koncert Thomasa Andersa i Modern Talking Band.

Pytanie konkursowe dotyczy drugiej fazy działalności zespołu Modern Talking, a ściślej Erika Singletona - rapera, który od roku 1998 występował z zespołem zastępując w singlowych zwrotkach niektórych piosenek Thomasa Andersa. 

By zdobyć szansę na wygraną należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi: jak nazywa się ostatnia piosenka Modern Talking, w której pojawił się Eric Singleton? Piosenka ta była oczywiście singlem, niekiedy znajduje się też w obecnym koncertowym repertuarze Thomasa Andersa i Modern Talking Band, choć oczywiście w wersji wokalnej, bez rapowych wstawek. 

Odpowiedzi wysyłajcie na adres admin@thomas-anders.pl do 31 sierpnia włącznie.

Jeśli nie chcecie liczyć na łut szczęścia, a wolicie mieć pewność usłyszenia przebojów Modern Talking na żywo, bezpośrednio pod sceną, zachęcamy do zamawiania zaproszeń fanklubowych lub biletów na koncert w dostępnych punktach sprzedaży


Skomentuj informację na forum...

Thomas Anders - koncert w Nysie: plan widowni

 


Dziś 30.11.2022
Kalendarium: premiera albumu Modern Talking "In The Garden Of Venus" (1987), premiera singla Touche "This Goodbye Is Not Forever" (1998)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google