Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
25.08.2013

Konkurs nr 2 z okazji koncertu Thomasa Andersa w Nysie - rozstrzygnięcieThomas Anders - koncert w Nysie (kadr z teledysku You Can Win If You Want)Do wczoraj mogliście przysyłać odpowiedzi w drugim konkursie związanym z koncertem Thomasa Andersa i Modern Talking Band w Nysie. Dziś przyszedł czas na jego rozstrzygnięcie.

Pytaliśmy Was tym razem o tytuł pierwszego teledysku Modern Talking, w którym pojawiają się sceny kręcone poza studiem, na wolnym powietrzu.

Jaka jest prawidłowa odpowiedź? 

Część osób twierdziło, że był to klip do "Cheri Cheri Lady". Sporym powodzeniem cieszył się również teledysk do "Atlantis Is Calling". Większość odpowiedzi była jednak prawidłowa - chodziło o wideoklip do piosenki "You Can Win If You Want" (do obejrzenia na dole strony). Wszystkie te piosenki z pewnością usłyszymy 14 września w Nysie!

Spośród nadawców prawidłowych odpowiedzi najwięcej szczęścia mieli tym razem

  • Agnieszka ze Środy Śląskiej,
  • Ireneusz z Sosnowca,
  • Michał z Brwinowa

i to oni otrzymują wejściówki na koncert Thomasa Andersa w Nysie.

Przypominamy też, że cały czas istnieje możliwość zamawiania zaproszeń fanklubowych (sektor bezpośrednio pod sceną) oraz biletów na koncert (dostępnych w licznych punktach sprzedaży). 


Skomentuj informację na forum...

 

Thomas Anders - koncert w Nysie: plan widowni


Dziś 30.11.2022
Kalendarium: premiera albumu Modern Talking "In The Garden Of Venus" (1987), premiera singla Touche "This Goodbye Is Not Forever" (1998)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google