Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
19.08.2013

Drugi konkurs z okazji koncertu Thomasa Andersa w NysieThomas Anders - koncert w NysieNasz poprzedni konkurs związany z nadchodzącym koncertem Thomasa Andersa w Nysie cieszył się sporym zainteresowaniem. Dlatego też zapraszamy Was do udziału w kolejnym!

Ponownie w konkursie Thomas Anders Fan-Club Polska i ModernTalking.pl możecie zgarnąć jedną z trzech wejściówek na płytę (sektory E na schemacie) nyskiego stadionu na koncert Thomasa Andersa i Modern Talking Band.

Poprzednio zadanie było czysto matematyczne, tym razem trzeba będzie wykazać się znajomością twórczości Modern Talking. 

Należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi: w którym teledysku Modern Talking po raz pierwszy pojawiły się sceny kręcone poza studiem, na wolnym powietrzu? Najzagorzalsi fani zapewne od razu znają odpowiedź, pozostałym możemy podpowiedzieć, iż jest to wideoklip z pierwszego etapu kariery Modern Talking, nakręcony do jednego z większych przebojów grupy. Piosenkę tę z pewnością będzie można usłyszeć 14 września podczas koncertu w Nysie.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres admin@thomas-anders.pl do 24 sierpnia włącznie.

Jeśli nie chcecie liczyć na łut szczęścia, a wolicie mieć pewność usłyszenia przebojów Modern Talking na żywo, bezpośrednio pod sceną, zachęcamy do zamawiania zaproszeń fanklubowych lub biletów na koncert w dostępnych punktach sprzedaży


Skomentuj informację na forum...

Thomas Anders - koncert w Nysie: plan widowni

 


Dziś 30.11.2022
Kalendarium: premiera albumu Modern Talking "In The Garden Of Venus" (1987), premiera singla Touche "This Goodbye Is Not Forever" (1998)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google