Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
07.08.2013

Konkurs z okazji koncertu Thomasa Andersa w NysieThomas Anders - koncert w NysieMiło nam ogłosić konkurs związany z koncertem Thomasa Andersa i Modern Talking Band w Nysie, który to odbędzie się 14 września. Do wygrania - trzy bilety na ten koncert!

We wspólnym konkursie Thomas Anders Fan-Club Polska i ModernTalking.pl możecie zgarnąć jedną z trzech wejściówek na płytę nyskiego stadionu na koncert Thomasa Andersa i Modern Talking Band.

Co zrobić, aby wygrać? 

Należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi ile piosenek wydał zespół Modern Talking? Należy zliczyć wszystkie utwory, jakie ukazały się na albumach i singlach oraz utwór wydany na płycie innego wykonawcy już po rozpadzie duetu. Nie liczymy remiksów! Można pomylić się o 5 nagrań.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres admin@thomas-anders.pl do 15 sierpnia włącznie.

Jeśli nie chcecie liczyć na łut szczęścia, a wolicie usłyszeć kilkanaście przebojów Modern Talking na żywo, bezpośrednio pod sceną, zachęcamy do zamawiania zaproszeń fanklubowych lub biletów na koncert w dostępnych punktach sprzedaży. Impreza w Nysie już za niewiele ponad miesiąc! 


Skomentuj informację na forum...


Dziś 30.11.2022
Kalendarium: premiera albumu Modern Talking "In The Garden Of Venus" (1987), premiera singla Touche "This Goodbye Is Not Forever" (1998)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google