Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
07.05.2013

DSDS 2013 - dwie piosenki finałoweDeutschland sucht den SuperstarW najbliższą sobotę, podczas finałowego koncertu tegorocznej edycji Deutschland sucht den Superstar, będziemy mogli usłyszeć dwie piosenki finałowe skomponowane przez Dietera Bohlena. Beatrice Egli wykona utwór "Mein Herz", zaś Lisa Wohlgemuth zaśpiewa piosenkę "Heartbreaker".

Nagranie, jakie przypadło Beatrice Egli utrzymane będzie w klimatach niemieckojęzycznych szlagierów, jako że wokalistka właśnie w tym gatunku czuje się najlepiej. Utwór Lisy Wohlgemuth to z kolei popowa ballada. Oba nagrania zostaną udostępnione w internecie jeszcze podczas trwania programu, a singiel zwyciężczyni ukaże się później także na singlu kompaktowym.

Przy tej okazji warto wspomnieć o spotkaniu Dietera Bohlena i wokalisty Heino, do którego doszło przy okazji ostatniego koncertu DSDS (Heino gościnnie wystąpił w roli jurora). Na stronach telewizji RTL pojawił się materiał, sugerujący możliwość muzycznej współpracy obu muzyków. Ciężko jednak stwierdzić na ile scenariusz ten jest realny do spełnienia, a na spotkanie i rozmowa Bohlena oraz Heino były wymuszone przez telewizję.    

Źródło: rtl.de


Skomentuj informację na forum...

Dziś 20.03.2023Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google