Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
05.05.2013

Damski finał Deutschland sucht den SuperstarLisa Wohlgemuth i Beatrice EgliPo raz drugi w dziesięcioletniej historii programu Deutschland sucht den Superstar, w o wygraną finale powalczą dwie panie. Na placu boju pozostały już tylko Lisa Wohlgemuth i Beatrice Egli.

Pierwsza z nich od początku programu nie jest zaliczana do grona faworytów i jej obecność w finale to spore zaskoczenie. Beatrice Egli z kolei jest wielką fanką nurtu szlagierów i głównie tego typu muzykę wykonuje w DSDS. Jej popularność zaowocowała w poprzednich koncertach zaproszeniem do roli gościnnych jurorów dwóch gwiazd szlagierów - Andrei Berg i Heino.

11 maja, w dniu finału DSDS, na portalach z muzyką pojawi się finałowy utwór finalistek. Trzy dni później, 14 maja będzie go można zakupić w formie 2-utworowego singla CD. Rekordowo szybko, bo już 17 maja do sklepów trafić ma debiutancki album supergwiazdy 2013. Oficjalnie nie zostało to jeszcze podane do wiadomości, ale oczekuje się, iż za produkcję albumu zwyciężczyni tradycyjnie odpowiadać będzie Dieter Bohlen.


Skomentuj informację na forum...

Dziś 20.03.2023Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google