Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
12.04.2013

Nowe płyty byłych podopiecznych Dietera BohlenaDaniele Negroni, Luca Hanni, Sarah & PietroNa sklepowe półki trafiają właśnie nowe płyty wykonawców do niedawna kojarzonych z Dieterem Bohlenem - Daniele Negroniego, Luki Hänniego oraz duetu Sarah & Pietro. Sam Dieter nie ma jednak z piosenkami na nich zawartymi nic wspólnego. 

Do tej pory Daniele, Luca, Sarah i Pietro wszystkie swoje piosenki nagrywali we współpracy z Dieterem Bohlenem. W tym roku zmieniło się to, a za brzmienie nowych albumów tych wykonawców odpowiedzialny jest zupełnie innych zespół kompozytorów i producentów.

Możliwe, że miejsce odchodzących gwiazdek DSDS zajmie zwycięzca trwającej aktualnie dziesiątej edycji programu, choć oficjalnej informacji na ten temat jeszcze się nie doczekaliśmy. Na placu boju pozostała już tylko szóstka kandydatów.


Skomentuj informację na forum...

Dziś 03.06.2020
Kalendarium: singiel Modern Talking "You Can Win If You Want" numerem 1 w Niemczech (1985), singiel Yvonne Catterfeld "Für dich" numerem 1 w Szwajcarii (2003)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google