Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
01.04.2013

Dieter Bohlen reaktywuje Countdown G.T.O. (Prima Aprilis!)Dieter Bohlen / Countdown G.T.O.Fani od dawna zastanawiali się w jaki projekt Dieter Bohlen zaangażuje się po upadku Deutschland sucht den Superstar. Obecna edycja DSDS będzie prawdopodobnie ostatnią i poznaliśmy właśnie odpowiedź na to pytanie. Nowym projektem Dietera będzie reaktywowany Countdown G.T.O., tym razem w wersji wokalnej! 

Dieter Bohlen uruchomił Countdown G.T.O. w 1989 roku przy okazji produkcji ścieżki dźwiękowej do serialu Rivalen der Rennbahn. Pod tym szyldem były produkowane dotąd wyłącznie nagrania instrumentalne, ale najwyraźniej już wkrótce ulegnie to zmianie. Na facebookowym profilu Countdown G.T.O. zaprezentowano fragment nowego nagrania, choć nie podano jeszcze jego tytułu i zaznaczono, że to dopiero wersja demo. Śpiewa sam Dieter!

W maju ma ukazać się singiel "Für euch / For You" oraz album "Generation X". Listy utworów nie znamy, ale będziemy oczywiście trzymać rękę na pulsie.

Zachęcamy do odwiedzenia profilu Countdown G.T.O. i odsłuchania fragmentu nagrania!

Źródło: facebook Countdown G.T.O.


Skomentuj informację na forum...

Informacja ta to oczywiście primaaprilisowy żart!

Profil założony na Facebooku jest fikcyjny i Dieter nie ma z nim nic wspólnego. Nagranie, które mogliście usłyszeć to miks piosenek "HSV, ja der gewinnt bestimmt" i remiksu "Absolutely Right" Daniele Negroniego. Kto się nabrał, ręka w górę! ;)


Dziś 03.06.2020
Kalendarium: singiel Modern Talking "You Can Win If You Want" numerem 1 w Niemczech (1985), singiel Yvonne Catterfeld "Für dich" numerem 1 w Szwajcarii (2003)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google