Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
09.03.2013

Premiera teledysku Semino Rossiego Bella RomanticaKadr z teledysku Semino Rossi Bella RomanticaW najbliższy piątek, 15 marca ukaże się nowy album Semino Rossiego "Symphonie des Lebens". Producentem tej płyty i autorem większości piosenek jest Dieter Bohlen. Ukazał się właśnie pierwszy teledysk promujący album - "Bella Romantica".

Mimo, iż w przypadku niemieckich szlagierów single nie funkcjonują w takiej formie jak w muzyce pop, niekiedy kręcone są teledyski do piosenek wydawanych jako promo-single (dostępne jedynie dla mediów). W tym właśnie kierunku zdecydowano się pójść w przypadku Semino Rossiego. Piosenka "Bella Romanitca" od około miesiąca znajduje się na playlistach niemieckich stacji radiowych. Wczoraj zaś, na tydzień przed premierą albumu "Symphonie des Lebens", zdecydowano się opublikować na stronie internetowej myvideo.de wideoklip do "Bella Romantica".

Ze względu na ograniczenia geolokalizacyjne, polscy słuchacze nie mogą odtworzyć teledysku na myvideo.de, ale na stronie wytwórni Universal jest on dla nas dostępny.

Można tam również wysłuchać wszystkich piosenek z płyty "Symphonie des Lebens" w formie 1,5-minutowych fragmentów.


Skomentuj informację na forum...

Dziś 31.03.2023
Kalendarium: premiera albumu Modern Talking "Universe" (2003) i singla Daniela K. "You Drive Me Crazy" (2003), singiel Alexandra "Take Me Tonight" numerem 1 w Niemczech (2003)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google