Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
16.12.2012

Anders | Fahrenkrog - ostatnie doniesieniaAnders | FahrenkrogProjekt Anders | Fahrenkrog, w ramach którego Thomas Anders współpracuje z kompozytorem i producentem Uwe Fahrenkrogiem-Petersenem wciąż istnieje i planuje wydanie drugiego albumu jesienią 2013. Zaplanowano też już pierwszy koncert na przyszły rok. 

Anders | Fahrenkrog mimo głośnego debiutu wiosną 2011 nie zdołał wywalczyć sobie miejsca na niemieckiej i europejskiej scenie muzycznej. Sprzedaż płyt projektu była dość słaba, dwukrotnie odwoływano trasę koncertową, a fani spoza krajów niemieckojęzycznych mieli spore problemy z zakupem albumu "Two". Dość powiedzieć, że grupa zagrała dotąd tylko jeden duży koncert, podczas International Fanday w marcu tego roku. 

Od dawna nie mieliśmy już nowych wieści na temat drugiej płyty Anders | Fahrenkrog. Premiera świątecznego albumu Thomasa Andersa "Christmas For You" mogła być więc odczytywana jako ponowne skupienie się na karierze solowej. Okazuje się jednak, że projekt z Uwe Fahrenkrogiem jest kontynuowany, a aktualnie najbardziej realnym terminem premiery drugiej płyty jest wrzesień lub październik 2013, o czym Thomas poinformował podczas zeszłotygodniowego Fanclub Party. Thomas i Uwe mają w styczniu przyszłego roku zaplanowane spotkanie, podczas którego będą pracować nad kształtem albumu.

Wcześniej, bo 11 kwietnia 2013 duet Anders | Fahrenkrog powinien pojawić się w mieście Hoyerswerda, gdzie zaplanowano koncert w lokalnej Lausitzhalle. Bilety na to wydarzenie kosztują 39,95 euro i można je zamówić w serwisie ticketmaster.de. Polskich fanów powinna ucieszyć informacja, że Hoyerswerda jest położona we wschodnich Niemczech, około 80km od granicy z Polską. 

Źródło: modern-talking-online.de, ticketmaster.de


Skomentuj informację na forum...

Dziś 25.02.2020
Kalendarium: premiera singla Isabel "Will My Heart Survive" (2002)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google