Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
16.11.2012

Andrzejkowa trasa koncertowa Thomasa Andersa za niecałe dwa tygodnieThomas Anders liveAndrzejkowa trasa koncertowa Thomasa Andersa po Polsce rusza już za 13 dni. To ostatni dzwonek dla osób zainteresowanych zaproszeniami do sektora fanklubowego ulokowanego bezpośrednio pod sceną - zbieranie zamówień kończy się 21 listopada! 

Do tego dnia musi być odnotowana wpłata za zaproszenie, później w sprzedaży pozostaną jedynie bilety na standardowe miejsca. Dystrybucją zaproszeń fanklubowych zajmuje się Thomas Anders Fan-Club Polska, zamówienie można złożyć na specjalnej stronie. Są one dostępne dla członków fanklubu oraz użytkowników serwisów ModernTalking.pl i Top80.pl. Przypominamy, że każdy może zamówić też dodatkowe wejściówki i zabrać ze sobą do sektora fanklubowego rodzinę lub znajomych. Bilety na pozostałe miejsca dostępne są na terenie całego kraju w sieciach Empik, MediaMarkt i Saturn oraz online w serwisie Ticketpro.pl. 

Wszystkie informacje odnośnie andrzejkowej trasy koncertowej takie jak

  • terminy koncertów,
  • ceny biletów,
  • plakaty koncertowe,
  • rozkład miejsc,
  • możliwości dojazdu,
  • możliwości zakwaterowania,

znajdziecie w naszym koncertowym informatorze. Jak zawsze przygotowywana jest akcja FAN, w związku z czym prosimy o zabranie rozdawanych na poprzednich koncertach lampek LED. 

Jeśli wybieracie się na andrzejkowe koncerty, a nie zarezerwowaliście jeszcze noclegu - mamy dla Was dobre informacje. W Krakowie Thomas Anders Fan-Club Polska zorganizował możliwość taniego noclegu w akademiku - kliknij po szczegóły. Polecamy też dwie sieci hoteli oferujących tanie noclegi: Ibis / Etap i Premiere Classe (także we Wrocławiu, Poznaniu i w Warszawie).


Skomentuj informację na forum...

Thomas Anders zaprasza na koncert w Krakowie

Thomas Anders zaprasza na koncert we Wrocławiu

Thomas Anders zaprasza na koncert w Poznaniu

Plakat promujący koncert w Warszawie

 


Dziś 27.01.2021Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google