Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
07.11.2012

Zmarł Birger CorleisBirger CorleisTydzień temu, 30 października 2012 zmarł Birger Corleis, wokalista i gitarzysta, fanom Modern Talking i Blue System znany przede wszystkim jako głos z charakterystycznych chórków. Miał 57 lat.    

Informacja o śmierci Birgera Corleisa pojawiła się dziś na stronie internetowej projektu Systems In Blue. Wraz z jego członkami, Michalem Scholzem, Detlefem Wiedeke i nieżyjącym już Rolfem Köhlerem, Corleis współtworzył chórki do muzycznych produkcji Dietera Bohlena z czasów jego największych sukcesów w latach 80. To prawdopodobnie jego właśnie słyszymy w utworze "There's Too Much Blue In Missing" z pierwszej płyty Modern Talking. Corleis zakończył współpracę z Bohlenem znacznie wcześniej niż pozostała trójka, już pod koniec lat 80. Ostatnio Birger Corleis występował w zespole Me & The Duckdivers grając akustycznego bluesa. 

Pogrzeb odbędzie się 9 listopada o godzinie 14 w miejscowości Harsefeld.Dziś 19.01.2021
Kalendarium: premiera singla Chrisa Normana "No Arms Can Ever Hold You" (1987), premiera singla Touche "I'll Give You My Heart" (1998)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google