Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
28.10.2012

Blue System: reedycja płyt Seeds Of Heaven i Hello AmericaBlue System - miks okładek "Seeds Of heaven" i "Hello America"Wytwórnia Sony Music wznowi dwa z albumów Blue System - "Seeds In Heaven" oraz "Hello America" z 1991 i 1992 roku. Ukażą się one w ramach dwupłytowego pakietu "2 in 1".  Premiera tego wydawnictwa została zaplanowana na 11 stycznia 2013.

Warto zauważyć, iż dla płyty "Seeds Of Heaven" jest to powrót po wielu latach do oficjalnej dystrybucji. Ze wszystkich albumów Blue System to ona została jako pierwsza wycofana ze sprzedaży jeszcze w latach 90. Stało się tak pomimo faktu, iż wśród albumów Blue System ten właśnie był rekordzistą jeśli chodzi o długość pobytu na niemieckiej liście Top-100.

Sony Music cztery lata temu wydało już podobny pakiet z albumami Modern Talking "Let's Talk About Love" i "Ready For Romance". Listy utworów obu płyt były identyczne z pierwszymi wydaniami, więc i tym razem możemy spodziewać się zachowania formatu oryginałów. Niemniej jednak konkretna lista utworów nie została jeszcze podana do wiadomości.

Poniżej prezentujemy zdjęcie ilustrujące format pakietu "2 in 1" Modern Talking.

Źródło: sonymusic.de


Skomentuj informację na forum...

Okładka pakietu Blue System

 Blue System - 2 in 1

Modern Talking: 2 in 1

 Modern Talking - 2 in 1

Okładka płyty "Seeds Of Heaven"

 Blue System - Seeds Of Heaven (okładka)

Okładka płyty "Hello America"

 Blue System - Hello America (okładka)


Dziś 31.03.2023
Kalendarium: premiera albumu Modern Talking "Universe" (2003) i singla Daniela K. "You Drive Me Crazy" (2003), singiel Alexandra "Take Me Tonight" numerem 1 w Niemczech (2003)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google