Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
28.09.2012

Thomas Anders przywiezie na koncert w Lublinie swój sklepikSklepik Thomasa Anders - miniaturkaOsoby odwiedzające International Fanday w Koblencji doskonale znają sklepik Thomasa Andersa, w którym można nabyć najróżniejsze gadżety z nim związane. Po raz pierwszy w historii sklepik ten przyjedzie też do Polski - Thomas zabierze go ze sobą na koncert w Lublinie!

Już za osiem dni, 6 października fani wybierający się na lubelski koncert Thomasa Andersa będą mogli od ręki zaopatrzyć się w oryginalną koszulkę czy kubek sygnowane nazwiskiem swojego idola. Przyjazd sklepiku do Polski oznacza wyjątkową możliwość dokonania zakupu bez udziału pośredników i bez ponoszenia kosztów przesyłki z Niemiec.

Przypominamy, że osoby zainteresowane zaproszeniami fanklubowymi na ten koncert (zapewniającymi miejsca bezpośrednio pod sceną) zamówienia mogą składać tylko do niedzieli. Bilety na pozostałe sektory będą dostępne jeszcze w przyszłym tygodniu w sklepach Empik, MediaMarkt i Saturn oraz w serwisie Ticketpro.pl


Skomentuj informację na forum...

Sklepik Thomsa Andersa - zdjęcie 1

Sklepik Thomsa Andersa - zdjęcie 2


Dziś 18.10.2021
Kalendarium: premiera singli Bonnie Tyler "Sally Comes Around" (1993) i Thomasa Andersa "Just Dream" (2004)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google