Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
25.09.2012

Koncert Thomasa Andersa w Lublinie zbliża się wielkimi krokamiThomas Anders - plakat z koncertu w Lublinie (miniatura)Już tylko 11 dni pozostało do koncertu Thomasa Andersa w Lublinie. Osoby zamierzające zdobyć zaproszenia do ulokowanego bezpośrednio pod sceną sektora TAFC FAN powinny się pospieszyć - zamówienia można składać tylko do końca tego tygodnia.

Wyłącznym dystrybutorem tych zaproszeń jest Thomas Anders Fan-Club Polska, jednak zamówienie mogą złożyć także osoby niebędące członkami fanklubu - nie ma więc przeszkód aby pojechać na koncert większą grupą zabierając np. przyjaciół czy rodzinę. Bilety na pozostałe sektory będą dostępne jeszcze w przyszłym tygodniu w sklepach sieci Empik, MediaMarkt i Saturn oraz online w serwisie Ticketpro.pl.

Wszystkich wybierających się do Lublina zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem koncertowym. Obejmuje on kwestie dojazdu na miejsce koncertu (Hala Globus) oraz prezentuje możliwości zakwaterowania w Lublinie. 

Zapraszamy!


Skomentuj informację na forum...

Dziś 18.10.2021
Kalendarium: premiera singli Bonnie Tyler "Sally Comes Around" (1993) i Thomasa Andersa "Just Dream" (2004)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google