Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
17.09.2012

Jury DSDS 2013 z polskim akcentemLogo Deutschland sucht den SuperstarW jury najbliższej edycji Deutschland sucht den Superstar (niemieckiej odmiany rodzimego Idola) zasiądą Dieter Bohlen, bracia Bill i Tom Kaulitz z zespołu Tokio Hotel oraz Itchyban - mający polskie korzenie lider grupy Culcha Candela.

W poprzedniej edycji programu obok Dietera Bohlena w jury zasiadali Natalie Horler (wokalistka grupy Cascada) oraz Bruce Darnell (model i choreograf). Po raz ostatni czwórka jurorów gościła w DSDS dziewięć lat temu przy okazji drugiej edycji show. Tegoroczny zestaw jury będzie pierwszym w historii złożonym w stu procentach z mężczyzn. 

Dziesiąta edycja DSDS trafi na antenę telewizji RTL w styczniu przyszłego roku. Obecnie show jest na etapie wstępnych przesłuchań, w których nie bierze jeszcze udziału stałe jury. Aktualnie jurorskie talenty Dietera Bohlena można jednak podziwiać w programie Das Supertalent (Mam Talent), który jest emitowany przez RTL w niedzielne wieczory.

Źródło: pressenportal.de


Skomentuj informację na forum...

Dziś 18.10.2021
Kalendarium: premiera singli Bonnie Tyler "Sally Comes Around" (1993) i Thomasa Andersa "Just Dream" (2004)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google