Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
13.09.2012

Semino Rossi i Dieter Bohlen rozpoczynają współpracęSemino RossiZnamy nazwisko wykonawcy, który zastąpi Andreę Berg w muzycznej rodzinie Dietera Bohlena. Będzie nim Semino Rossi - pięćdziesięcioletni wokalista argentyńsko-włoskiego pochodzenia specjalizujący się w niemieckich szlagierach.

Informacja o rozpoczęciu współpracy Dietera Bohlena i Semino Rossiego została przekazana przez magazyn Bild. Cytuje on wypowiedź Bohlena: Każdy wie, że zależy mi przede wszystkim na głosie i uczuciach jakie on przekazuje, a wszystko to ma Semino. Sam wokalista wyraził z kolei przekonanie, że Dieter Bohlen jest właściwym osobą, dzięki której będzie mógł pójść nowymi muzycznymi ścieżkami. Nie wiadomo jeszcze kiedy ukaże się nowy album Rossiego.

Semino Rossi w roku 2006 otrzymał nagrodę niemieckiego przemysłu muzycznego ECHO w kategorii "Szlagiery / muzyka ludowa", a także pierwszą z trzech austriackich nagród Amadeus. Jego płyty osiągają w krajach niemieckojęzycznych złote i platynowe nakłady. 

Źródło: Bild.de


Skomentuj informację na forum...

Semino Rossi w utworze z roku 2009

 


Dziś 18.10.2021
Kalendarium: premiera singli Bonnie Tyler "Sally Comes Around" (1993) i Thomasa Andersa "Just Dream" (2004)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google