Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
11.09.2012

Thomas Anders wystąpi w Gdańsku z Savagem i Bad Boys BlueThomas Anders na koncercieOgłoszona została lista wykonawców, jacy będą towarzyszyć Thomasowi Andersowi podczas występu w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu 16 marca 2013. Obok gwiazdy Modern Talking na scenie pojawią się Savage oraz Bad Boys Blue!

Savage'a w akcji mieli już okazję zobaczyć wszyscy ci, który przybyli na czerwcowy festiwal Discotex we Wrocławiu. Także grupa Bad Boys Blue jest doskonale znana fanom muzyki disco lat 80. Wszyscy ci wykonawcy zaprezentują w Ergo Arenie swoje największe przeboje i dzięki temu możemy spodziewać się kilkugodzinnej imprezy z muzyką taneczną na najwyższym poziomie.

Bilety na koncert w Gdańsku można już kupować w sklepach Empik, Saturn i MediaMarkt na terenie całego kraju oraz online w serwisie Ticketpro.pl. Najzagorzalsi fani mają możliwość zamówienia zaproszenia do specjalnego sektora ulokowanego bezpośrednio pod sceną. Dystrybucją tych zaproszeń zajmuje się wyłącznie Thomas Anders Fan-Club Polska, a zakupić mogą je członkowie fanklubu oraz użytkownicy serwisów ModernTalking.pl i Top80.pl. Istnieje możliwość zamówienia większej ilości zaproszeń i zabrania na koncert rodziny oraz znajomych.

Zamów bilet przez Thomas Anders Fan-Club Polska 

Źródło: Solaris Music Management


Skomentuj informację na forum...


Dziś 18.10.2021
Kalendarium: premiera singli Bonnie Tyler "Sally Comes Around" (1993) i Thomasa Andersa "Just Dream" (2004)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google