Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
01.09.2012

Dieter Bohlen i Andrea Berg kończą współpracęAndrea BergDziennik Bild poinformował wczoraj wieczorem, że Dieter Bohlen i gwiazda niemieckiej muzyki z nurtu schlager Andrea Berg zakończyli współpracę. Sam Bohlen krótko skomentował tę informację słowami: "Tak, to prawda. Trzeba jednak rozstawać się wtedy, gdy jest najpiękniej. Życzę Andrei wielu sukcesów na jej dalszej drodze".

Muzyczne drogi Dietera Bohlena i Andrei Berg skrzyżowały się dwa lata temu, gdy wokalistka rozstała się ze swoim poprzednim producentem, Eugenem Römerem. Pod producencką opieką Bohlena wydała ona dwa albumy - "Schwerelos" (2010) oraz "Abenteuer" (2011). Oba spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności wielokrotnie pokrywając się złotem i platyną. "Schwerelos" jest wręcz największym sukcesem w karierze Dietera Bohlena, jeśli brać pod uwagę jego osiągnięcia na niemieckiej liście najchętniej kupowanych płyt.

Źródło: bild.de


Skomentuj informację na forum...

Teledysk do piosenki "Schwerelos"

 


Dziś 18.10.2021
Kalendarium: premiera singli Bonnie Tyler "Sally Comes Around" (1993) i Thomasa Andersa "Just Dream" (2004)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google