Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
16.07.2012

Thomas Anders i Sandra na walentynkowym koncercie w Łodzi w lutym 2013!Sandra i Thomas Anders w Łodzi - plakat koncertowy (miniaturka)Miło jest nam ogłosić, że w lutym przyszłego roku Thomas Anders ponownie przyjedzie do Polski na walentynkowy koncert. Odbędzie się on w łódzkiej Atlas Arenie, a impreza ta będzie o tyle wyjątkowa, że na scenie pojawi się także druga gwiazda muzyki tanecznej - Sandra. 

16 lutego 2013, w walentynkową sobotę oboje wykonawcy zaprezentują swój pełen program. Otwarcie bram Atlas Areny nastąpi o godzinie 16. Dwie godziny później na scenie pojawi się Sandra, a o 19:30 rozpocznie się koncert Thomasa Andersa. Łącznie czekają nas więc około 3 godziny muzyki na żywo. Koncert poprowadzi Marek Sierocki. Organizatorem imprezy jest management Solaris Music.

Wkrótce w sieci Ticketpro oraz sklepach MediaMarkt, Saturn i Empik pojawią się bilety na ten koncert w cenach od 60zł. Planowany jest także tradycyjny sektor dla członków Thomas Anders Fan-Club Polska oraz czytelników ModernTalking.pl

Ciekawe czy doczekamy się wspólnego wykonania piosenki "The Night Is Still Young", którą Thomas Anders i Sandra nagrali trzy lata temu? :)

Źródło: Solaris Music Management


Skomentuj informację na forum...

 

Plakat koncertowy:

Sandra i Thomas Anders w Łodzi - plakat koncertowy

Orientacyjny plan widowni:

Sandra i Thomas Anders w Łodzi - plan widowni


Dziś 08.08.2022Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google