Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
02.07.2012

Dieter Bohlen gwiazdą festiwalu Diskoteka-80Dieter Bohlen na Diskoteka 80 - edycja 2012 (miniaturka)W sprzedaży pojawiły się już bilety na tegoroczną edycję festiwalu Diskoteka-80 (Дискотека 80-х) w Jekaterinburgu w Rosji. Zgodnie z informacjami zamieszczonymi w serwisie kassy.ru, gościem specjalnym imprezy, która odbędzie się 2 grudnia 2012 r. ma być Dieter Bohlen. 

Zaskakuje nieco forma ogłoszenia tej informacji. Gdy Dieter Bohlen występował w Rosji poprzednio (w roku 2006 i 2009), towarzyszył temu spory medialny zgiełk. Tym razem zarówno na stronie organizatora imprezy jak i na stronie samego festiwalu nie ma jeszcze informacji o tegorocznej edycji Diskoteki-80. 

Dieter Bohlen właściwie nie koncertuje, tak więc festiwal Diskoteka-80 jest dla jego fanów jedna z nielicznych okazji zobaczenia swojego idola na scenie. Od rozpadu Modern Talking w roku 2003 Dieter koncertował jedynie dwa razy - właśnie na poprzednich edycjach Diskoteki-80 w Moskwie. Były to jednak krótkie, kilkunastominutowe występy z playbackiem podczas których Dieter Bohlen prezentował po trzy utwory Blue System oraz medley złożony z refrenów przebojów Modern Talking. Poza tym Dieter okazjonalnie pojawiał się na scenie podczas telewizyjnych występów z Markiem Medlockiem.

Źródło: ekb.kassy.ru


Skomentuj informację na forum...

Dieter Bohlen na Diskoteka 80 - edycja 2012 (duża wersja)


Dziś 08.08.2022Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google