Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
16.05.2012

Thomas Anders w Szczecinie - konkurs last minute!Thomas Anders - plakat reklamujący koncert w SzczecinieJako że dysponujemy jeszcze kilkoma biletami na koncert Thomasa Andersa w Szczecinie 26. maja 2012, ogłaszamy specjalny konkurs last minute!

Koncert odbędzie się w Teatrze Letnim - malowniczo położonym amfiteatrze w szczecińskim Parku Kasprowicza (zdjęcie na dole tej strony). Do wygrania są bilety na sektor D ulokowany w bezpośrednim sąsiedztwie sektora FAN. Osoby, które nie chcą liczyć na los, mogą już teraz zakupić bilet na koncert w następujących miejscach:

Ze względu na to, że koncert odbędzie się już za 10 dni, prosimy o podanie w mailu z odpowiedzią adresu, na jaki mamy wysłać wygrany bilet. Maile bez takiej informacji nie wezmą udziału w konkursie! 

Pytanie konkursowe brzmi: jak nazywa się ostatni solowy album Thomasa Andersa?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres:

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do 20 maja 2012 r do godz. 20:00. Pamiętajcie o podaniu w nich adresu, na jaki ma zostać wysłana nagroda. Powodzenia!


Skomentuj informację na forum...

Teatr Letni Szczecin


Dziś 20.05.2022
Kalendarium: premiera singla Roya Blacka "Frag' Maria" (1991), premiera singla Double Trouble "Come On Pussies" (1996)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google