Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
03.05.2012

Wyniki konkursu DiscotexPlakat promujący koncert DiscotexMiło jest nam ogłosić wyniki konkursu Discotex z 17 kwietnia, kiedy to zadaliśmy Wam pytanie: kto z wykonawców, którzy pojawią się na festiwalu Discotex wydał wspólny singiel z Thomasem Andersem? Chodziło oczywiście o Sandrę, która niemal równo trzy lata temu wydała zaśpiewaną w duecie z Thomasem piosenkę "The Night Is Still Youg". Występ Sandry na festiwalu Discotex powinien należeć do najatrakcyjniejszych wydarzeń wieczoru, jako że na scenie poza samą wokalistą pojawi się jej zespół.

Laureatami konkursu zostali Robert P. i właściciel adresu mir.....70@vp.pl (nie udało nam się jeszcze nawiązać kontaktu mailowego - prosimy czym prędzej o odpowiedź!). Obie osoby otrzymają po bilecie na festiwal Discotex. Gratulujemy!

Przypominamy wszystkim miłośnikom dobrej muzyki tanecznej lat 70., 80. i 90. , że bilety na festiwal Discotex są dostępne na terenie całego kraju w sieciach Empik, Saturn i MediaMarkt oraz online w serwisie Ticketpro.pl w cenie od 70zł. Wszystkie informacje o festiwalu (w tym o dojeździe i zakwaterowaniu) znajdziecie na naszej specjalnej stronie poświęconej festiwalowi Discotex.


Skomentuj informację na forum...


Dziś 24.05.2022Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google