Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
01.05.2012

Istotne zmiany w Deutschland sucht den Superstar 2013Deutchland sucht den SuperstarTelewizja RTL rozpoczęła już nabór uczestników do kolejnej, dziesiątej już edycji programu Deutschland sucht den Superstar. Po głośnej krytyce z jaką spotkała się tegoroczna edycja i znaczącym spadku oglądalności w porównaniu z poprzednimi latami, najpopularniejszy muzyczny show w Niemczech czekają istotne zmiany. Magazyn sugeruje, że po raz kolejny zmieni się jury. W jego składzie pozostanie oczywiście Dieter Bohlen, ale Natalie Horler i Bruce Darnell nie otrzymają angażu w DSDS 10. Nowego zajęcia szukać powinien także prowadzący program Marco Schleyl.

Planowane jest podniesienie bariery wieku dla uczestników do 18 z obowiązujących obecnie 16 lat (w aktualnym formularzu zgłoszeniowym obowiązuje jeszcze stara bariera). Do studia powrócić ma także zespół grający na żywo piosenki, które wykonywać będą finaliści. W tegorocznej i kilku poprzednich edycjach występy odbywały się z pół-playbacku (podkład muzyczny oraz chórki były odtwarzane). Nagroda dla zwycięzcy w wysokości 500.000€ ma zostać utrzymana.

Start Deutschland sucht den Superstar 10 zaplanowano na styczeń 2013. Już w najbliższy weekend RTL wyemituje za to pierwsze odcinki dziecięcego Idola - DSDS Kids (oczywiście z Dieterem Bohlenem w jury).


Skomentuj informację na forum...

 


Dziś 24.05.2022Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google