Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
13.03.2012

Wygraj bilet na Discotex - festiwal muzyki disco!C.C.Catch i festiwal DiscotexJuż za niecałe trzy miesiące we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się pierwsza edycja Discotex - festiwalu muzyki tanecznej. Na scenie pojawi się pięć wielkich gwiazd, a wśród nich kończąca w tym roku muzyczną karierę C.C.Catch - ikona disco lat 80. i jedna z najbardziej lubianych wokalistek wykonujących piosenki Dietera Bohlena. Mamy dwa Was dwie wejściówki na tę imprezę, ufundowane przez Solaris Music Management!

Discotex to ponad 4 godziny największych przebojów lat 70., 80. i 90. w wykonaniu takich gwiazd jak C.C.Catch, Boney M, Sandra, Savage i Lou Bega. Będzie to też ostatnia szansa aby zobaczyć i usłyszeć C.C.Catch w Polsce, jako że wokalistka ta ogłosiła już rychłe zakończenie muzycznej kariery. Poprzednio gościła ona w naszym kraju ponad dziesięć lat temu, a jej jedyny występ w Polsce odbył się pod koniec lat 80. w ramach festiwalu w Sopocie. Z nim też wiąże się nasze pytanie konkursowe: w którym roku C.C.Catch wystąpiła w Sopocie?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do 25 marca 2012 r., a zwycięzców ogłosimy kilka dni później.

Dwie z osób uczestniczących w konkursie otrzymają bilety na festiwal Discotex o wartości 100zł (płyta).

Jeśli nie chcecie czekać - wejściówki na festiwal Discotex są już dostępne na terenie całego kraju w sieciach Empik, Saturn i MediaMarkt oraz online w serwisie Ticketpro.pl w cenie od 70 do 140zł.


Skomentuj informację na forum...


Dziś 30.11.2022
Kalendarium: premiera albumu Modern Talking "In The Garden Of Venus" (1987), premiera singla Touche "This Goodbye Is Not Forever" (1998)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google