Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
23.09.2011

Nowy album i oficjalne powody odwołania trasy Anders | FahrenkrogW mailu rozesłanym dziś do fanów Thomas Anders odniósł się do wczorajszej informacji o odwołaniu jesiennej trasy koncertowej duetu Anders | Fahrenkrog. 

Sytuacja ta ma następujące powody: jak już wiadomo z mediów, opóźnia się otwarcie Rhein-Mose-Halle w Koblencji i z tego powodu nie byłaby ona dostępna na nasz koncert w listopadzie.

Poza tym pojawił się problem dotyczący podwójnej rezerwacji innej hali koncertowej, przez który nie byliśmy w stanie dotrzymać zaplanowanego terminu.

Do tego lokalny organizator koncertu w Kolonii i planowanego koncertu w Zagłębiu Ruhry ogłosił niewypłacalność, przez co ich realizacja nie jest możliwa. Jak można oczekiwać, Uwe, nasz management i ja obok zwykłej działalności promocyjnej robimy obecnie wszystko, aby zakontraktować nowe miejsca i nowe terminy - napisał Thomas.

Ponadto oświadczył on, że koncert w Koblencji będzie połączony z doroczną imprezą fanklubową. Jego data nie została jednak jeszcze potwierdzona w oficjalnym planie trasy, który wygląda następująco: 

  • 21.03.2012 - Mannheim, Capitol
  • 29.03.2012 - Berlin, Columbiaclub
  • 30.03.2012 - Drezno, Alter Schlachthof
  • 31.03.2012 - Erfurt, Alte Oper

Ważność zachowują bilety na listopadowe koncerty w tych miastach. W pozostałych przypadkach sprzedawcy będą zwracali pieniądze za wejściówki.

Czas, jaki pozostał do rozpoczęcia trasy ma zostać wykorzystany na przygotowanie drugiego albumu Anders | Fahrenkrog. Thomas Anders i Uwe Fahrenkrog zamierzają wyprodukować go w Szwecji z pomocą lokalnych kompozytorów. 

Z kompletną treścią maila od Thomasa można zapoznać się na naszym forum.Źródło: newsletter Thomasa AndersaSkomentuj informację na forum...

 


Dziś 27.01.2021Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google