Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
14.09.2011

ModernTalking.pl poleca Radio Top80Serwisy ModernTalking.pl i Thomas Anders Fan Club Polska chciałyby polecić internetowe Radio Top80 w którym to codziennie można usłyszeć perełki lat 80, oraz bardzo dużo utworów autorstwa naszych ulubieńców (zarówno w wykonaniu ich, jak i innych artystów, dla których komponowali). Można też głosować w coniedzielnej liście przebojów, gdzie Modern Talking od kilku tygodni okupuje czołowe pozycje. Dla osób zalogowanych na czacie Top80 istnieje możliwość zamawiania piosenek na życzenie z bazy Radia.

Radio Top80 jest też medialnym partnerem koncertów Thomasa Andersa w Polsce.

TOP80 – MUZYKA.. NASZ PIĄTY ŻYWIOŁ!

Brakuje Wam muzyki przy której spędziliście najlepsze lata swojej młodości??? Od lat nie mogliście znaleźć dyskoteki gdzie znowu moglibyście zasmakować tamtych cudownych chwil??? Właśnie trafiliście w dziesiątkę !!!

TOP80 utrzymuje internetową stację radiowa, zrzeszająca miłośników muzyki tanecznej lat 80-tych, głównie Italo Disco. Nie znajdziesz tu współczesnych klimatów panujących obecnie na dyskotekach, jednak na nowo odkryjesz stare, przez niektórych zapomniane lecz wiecznie żywe przeboje, które przeniosą Cię w niepowtarzalny klimat lat 80 jaki wtedy królował i do dziś króluje w sercach disco maniaków. Tutaj słuchasz, zamawiasz, rozmawiasz i wracasz do najpiękniejszych chwil swojego życia, którym towarzyszyły przeboje do dziś wywołujące łezkę sentymentu, szczyptę dreszczu, garść uśmiechów i magię wspomnień.

Top80 tworzą ludzie, dla których muzyka jest wszystkim. Dołącz do nas i poczuj się współautorem tego wehikułu czasu. Nasze radio to kopalnia muzycznych diamentów. Prezenterzy oraz cała społeczność zrzeszona w naszym radiu pomoże Ci się u nas zadomowić. Czeka Cię niezapomniany klimat, imprezy, wspaniali ludzie i to co dla nas wszystkich jest najcenniejsze… CUDOWNA MUZYKA!

TOP80 to wyznawcy pięciu żywiołów – woda, ziemia, ogień, wiatr i muzyka. Ten piąty nieustannie poskramiamy!
Wejdź i przekonaj się sam! ZAPRASZAMY !

Odwiedź:Źródło: informacja własnaSkomentuj informację na forum...

Dziś 27.01.2021Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google