Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
01.09.2011

Wrześniowe premiery płytoweWrzesień 2011 jest jednym z tych miesięcy, w których kumulują się fonograficzne premiery zapowiadane od dłuższego czasu. W ciągu najbliższych 30 dni będziemy mogli cieszyć się nowymi wydawnictwami zawierającymi zarówno premierowe nagrania, jak i te dobrze znane, choć dotychczas trudno dostępne. 

Poniżej prezentujemy kalendarium premier płytowych związanych z Thomasem Andersem i Dieterem Bohlenem:

piątek
2
września
Anders | Fahrenkrog - No More Tears On The Dancefloor
Drugi singiel nowego projektu muzycznego Thomasa Andersa. Piosenkę tytułową znamy co prawda z albumu "Two", ale na liście utworów znajdziemy jej dwie nowe oraz niepublikowany dotąd utwór "Now Or Never".

piątek
2
września
Sarah Engels - Only For You
Podopieczna Dietera Bohlena wydaje swój drugi kompaktowy singiel. Na singlu znajdziemy nową wersję piosenki tytułowej (różnice w stosunku do oryginału znanego z płyty "Heartbeat" nie są wielkie) oraz duet z Pietro Lombardim w znanym przeboju "We've Got Tonight". 

piątek
9
września
Thomas Anders - Hits & Raritaten
Trzypłytowa kompilacja z piosenkami Thomasa. Jej najmocniejszą stroną jest z całą pewnością pierwszy kompakt, na którym znajdziemy wszystkie piosenki nagrane przez Thomasa przed powstaniem Modern Talking. Na dwóch pozostałych umieszczono przeboje MT oraz nagrania solowe z lat późniejszych.

piątek
9
września
Bonnie Tyler - Live In Germany 1993
Jedna z największych gwiazd śpiewających piosenki Dietera Bohlena. Wytwórnia ZYX zdecydowała się wydać koncert wokalistki na CD i DVD. Tracklisty jeszcze nie opublikowano, ale piosenek Bohlena zabraknąć nie powinno, wszak rok 1993 to szczytowy moment jego współpracy z Bonnie.

piątek
30
września
Andrea Berg - Abenteuer
Skomponowany i wyprodukowany przez Dietera Bohlena album największej obecnie gwiazdy niemieckich szlagierów. Po oszałamiającym (3x platyna) sukcesie ubiegłorocznej płyty "Schwerelos" oczekiwania są naprawdę duże.Źródło: opracowanie własneSkomentuj informację na forum...

Dziś 27.01.2021Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google