Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
25.08.2011

Potrójnie platynowa "Schwerelos", opóźniona "Abenteuer"Płyta Andrei Berg "Schwerelos" osiagnęła w Niemczech status potrójnie platynowej, co oznacza sprzedaż powyżej 600 000 egzemplarzy. Album ten staje się jednym z największych sukcesów Dietera Bohlena w jego ojczyźnie, jako że potrójnie platynowego statusu nie udało się osiągnąć w Niemczech żadnej z płyt Modern Talking. Najbliżej takiego osiągnięcia był album "Back For Good", który pokrył się złotem pięć razy (szóste złoto oznaczałoby potrójną platynę). Warto jednak pamiętać, że w dzisiejszych warunkach platynowa płyta jest przyznawana za 200 000 sprzedanych egzemplarzy płyty, podczas gdy w roku 1998 limit ten wynosił 500 000.

"Schwerelos" jest na rekordowej ścieżce pod jeszcze jednym względem. Płyta znajduje się na niemieckiej liście najchętniej kupowanych albumów już od 43 tygodni. Jeśli pod uwagę brać wszystkie produkcje Dietera Bohlena, to tylko dwie płyty Modern Talking zdołały zadomowić się na Top 100 na dłużej. Były to "Let's Talk About Love" (44 tygodnie) i "Back For Good" (53). W tej chwili "Schwerelos" jest notowane w Niemczech około miejsca 30. Jeśli więc nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, w listopadzie album ten pobije ustanowiony 13 lat temu rekord siódmego longplaya Modern Talking.

Do tego czasu w sklepach muzycznych dostępna będzie już kolejna wyprodukowana przez Dietera płyta Andrei Berg - "Abenteuer". Jej premiera została przesunięta z 23 na 30 września, a powodem tej decyzji jest prawdopodobnie chęć uniknięcia bezpośredniej konfrontacji na listach bestsellerów z grupą Rosenstolz (premiera albumu 23 września). W sprzedaży pojawią się trzy edycje albumu: standardowa, deluxe (CD+DVD) oraz specjalna, dostępna jedynie w sklepie Weltbild. Ostatnia z nich będzie wzbogacona o niedostępny nigdzie indziej utwór "Wenn du da bist". Dokładne listy utworów nie zostały jeszcze opublikowane.Źródło: musikindustrie.deSkomentuj informację na forum...

 


Dziś 27.01.2021Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google