Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Anders | Fahrenkrog: plany jesiennej trasy koncertowej

Wystartowały prace nad pierwszą trasą koncertową duetu Anders | Fahrenkrog. Wstępnie została ona zaplanowana na listopad i grudzień 2011 w Niemczech, jednakże management artystów nie wyklucza też innych terminów jeśli pojawią się takie oferty. Cały czas możliwe jest też zaproszenie duetu na występy podczas wszelkiego rodzaju eventów i festiwali latem tego roku.

Podczas koncertów mają być wykonywane zarówno piosenki z albumu "Two", jak i klasyki z dorobku Thomasa Andersa i Uwe Fahrenkroga. Nie zabraknie więc największych przebojów Modern Talking oraz anglojęzycznych wersji najpopularniejszych piosenek Neny, za które odpowiedzialny był Uwe. Cenę biletów na koncerty wstępnie ustalono na 30 euro.

W mailu rozesłanym przez management wspomniano też o powiązanej z powstaniem duetu Anders | Fahrenkrog akcji promocyjnej. Do końca czerwca w telewizji Pro 7 oraz Sat 1 emitowane będą spoty reklamujące singiel "Gigolo" oraz album "Two". Wspomniano także o autobiografii Thomasa "100% Anders" z adnotacją, że ukaże się ona we wrześniu 2011.

Źródło: meistersingerkonzerte.de


Dziś 25.05.2022
Kalendarium: premiera albumu Daniele Negroniego "Crazy" i singla "Absolutely Right" (2012)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google