Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Thomas Anders wystąpił w Zabrzu

Za nami pierwszy tegoroczny koncert Thomasa Andersa w Polsce. W Zabrzu mieliśmy okazję usłyszeć siedemnaście piosenek, wśród których dominowały przeboje Modern Talking. Co ciekawe – na pożegnanie Thomas zaśpiewał nie tradycyjne “You’re My Heart, You’re My Soul”, ale “Cheri, Cheri Lady”. Czyżby ukłon w stronę Polski, w której ta druga piosenka jest bardziej popularna?

Przed koncertem Thomas spotkał się z grupą fanów i uczestniczył w konferencji prasowej. Miło nam przekazać, że prowadził ją przedstawiciel Thomas Anders Fan-Club Polska. Relację z konferencji opublikujemy w najbliższych dniach.

Przy piosence “You’re My Heart, You’re My Soul” na scenie znalazło się ponad 200 białych róż od fanów, nie zabrakło też innych elementów oprawy (konfetti). Przy “Give Me Peace On Earth” Thomas otrzymał od fanklubu zimne ognie. Samolot Thomasa spóźnił się ze względu na burzę, ale wielotysięcznej publiczności udało się szczęśliwie uniknąć zapowiadanego deszczu. Po koncercie Thomas oficjalnie poinformował nas o przyszłorocznym koncercie w katowickim Spodku. Cały zespół otrzymał od fanklubu w podziękowaniu bukiety kwiatów, a dodatkowo w ręce Thomasa trafił kosz z tradycyjnymi polskimi przysmakami (w tym także marcepanem, który uwielbia ;). Nie zabrakło też tradycyjnych zdjęć zespołu z fanami.
Thomas wraz z zespołem nocowali w kameralnym hotelu w Krakowie. Członkowie bandu we wtorek znaleźli czas, aby zwiedzić Kazimierz - żydowską dzielnicę Krakowa. Po koncercie, w czwartek rano Thomas wraz z zespołem wyleciał do Kijowa na kolejny koncert.

Thomas podpisał w Zabrzu egzemplarz singla “Gigolo”, który jest nagrodą w naszym konkursie. Jeśli więc byliście na koncercie i zrobiliście na nim ciekawe zdjęcie – macie szanse na płytę z autografem Thomasa!

Lista piosenek z Zabrza:

1. Why Do You Cry
2. You Can Win If You Want
3. Stop
4. You Are Not Alone
5. Soldier
6. Give Me Peace On Earth
7. Stay With Me
8. Geronimo’s Cadillac
9. No Face, No Name, No Number
10. Jet Airliner
11. Atlantis Is Calling
12. Last Exit To Brooklyn
13. Sexy, Sexy Lover
14. Brother Louie
15. You’re My Heart, You’re My Soul
16. Cheri, Cheri Lady

Źródło: informacja własna


Dziś 25.05.2022
Kalendarium: premiera albumu Daniele Negroniego "Crazy" i singla "Absolutely Right" (2012)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google