Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Co dalej z nową supergwiazdą?

Wygrana Pietro Lombardiego w finale ósmej edycji Deutschland sucht den Superstar otworzyła młodemu wokaliście drzwi do kariery. Jak wyglądać będzie jego najbliższa przyszłość i jaki album przygotował dla niego Dieter Bohlen?
Udostępnienie piosenki "Call My Name" na portalach z plikami MP3 w sobotni wieczór, jeszcze przed ogłoszeniem zwycięzcy DSDS okazało się być strzałem w dziesiątkę. Utwór pobił wszelkie niemieckie rekordy sprzedaży i bardzo prawdopodobne, że w przyszły piątek zajmie na oficjalnej liście sprzedaży Top-100 dwa pierwsze miejsca (świetnie sprzedaje się także mp3 z wersją Sary Engels). We wtorek ukaże się dodatkowo wersja kompaktowa singla, na której obok znanych już z internetu wersji zamieszczony będzie plik wideo prezentujący sylwetkę Pietro Lombardiego.
Niemal natychmiast po premierze w internecie zaczęły pojawiać się negatywne komentarze odnośnie utworu "Call My Name". Zarzuca się mu brak oryginalności i wymienia przy tej okazji różne piosenki, do których nawiązuje najnowsze dzieło Bohlena. Przede wszystkim chodzi tu o "Marchin On" grupy OneRepublic, ale także o piosenki "Use Somebody" (Kings Of Leon), "Lose My Mind" (The Wanted) czy "Wahre Liebe" (Virginia Jetzt). Pod ostrą krytyką jest także tekst piosenki, który zdaje się być zlepkiem przypadkowych, rymujących się ze sobą słów.
Pietro jednak specjalnie tym nie przejmuje. W wywiadzie dla magazynu "Stern" przyznał, iż niezbyt orientuje się w funkcjonowaniu rynku muzycznego i o swojej pierwszej płycie wie tylko tyle, że znajdą się na niej piosenki w różnych gatunkach, a nagrania zaczynają się w środę. Oczekuje się, że na płycie usłyszymy także kilka coverów z "Que Sera" na czele. Pietro był bliski odpadnięcia z show po tym, jak w jednej z faz eliminacji kompletnie nie poradził sobie z zapamiętaniem melodii i tekstu tej piosenki. Wykonał ją jeszcze raz - tym razem poprawnie - podczas koncertu finałowego. Producentem albumu będzie oczywiście Dieter Bohlen, a jego tytuł ma brzmieć "Jackpot". Premiera już za niecałe dwa tygodnie, 27 maja.
Poniedziałkowy wieczór był początkiem prac nad pierwszym teledyskiem Pietro. Oficjalne komunikaty głoszą, że miał być on kręcony w Las Vegas, jednak ze względów czasowych planem klipu będą okolice miejscowości Osnabrück. Zważywszy na to, że od środy Pietro zaczyna nagrania swojej pierwszej płyty, ciężko uwierzyć w prawdziwość opcji ze stolicą hazardu. Nową supergwiazdę czekają też wkrótce pierwsze większe występy telewizyjne - w programach "Let's Dance" RTL i "Fernsehgarten" ZDF, a także w talk show Stern TV.
Z początku wydawało się, że są szanse na wspólne nagrania Pietro Lombardiego i drugiej w DSDS Sary Engels. Telewizja RTL promowała ich jako parę, przeciwko czemu oni w czasie trwania programu nie protestowali. Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej - Sarah zdystansowała się od związku z Pietro, a jej mama posunęła się nawet do stwierdzenia na łamach Bilda, że "Pietro nic nie potrafi". Na całą sytuację wypada więc spojrzeć z przymrużeniem oka i bez specjalnych emocji, wszak od ładnych paru lat fani Modern Talking wiedzą już, że to telewizja na swój sposób kreuje supergwiazdy ;) 

Źródło:  20min.ch, stern.de, bild.de


Dziś 25.02.2020
Kalendarium: premiera singla Isabel "Will My Heart Survive" (2002)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google