Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Mark Medlock i Dieter Bohlen: koniec współpracy

Wygląda na to, że obfitujący w sukcesy, blisko czteroletni okres współpracy Dietera Bohlena i Marka Medlocka dobiega właśnie końca. Na forum swojej oficjalnej strony internetowej Mark przedstawił plany na najbliższe miesiące. W czerwcu w sklepach ma pojawić się jego nowy album, za którego zawartość odpowiadać nie będzie już Dieter Bohlen.

"Na pewno pojawi się pytanie, czy Dieter będzie jego producentem. Nie, bo mój skarbek nie potrafi tworzyć muzyki soul, jest królem popu, odwalam tym razem kawał roboty bez niego" - napisał Medlock.

Mark Medlock rozpoczął współpracę z Bohlenem w 2007 roku po wygraniu czwartej edycji programu Deutschland sucht den Superstar. Od tego czasu wydał pięć albumów i trzy razy dochodził ze swoimi piosenkami do pierwszego miejsca niemieckiej listy najchętniej kupowanych singli.

Po odejściu Medlocka jedyną osobą pozostającą w producenckiej stajni Bohlena jest Andrea Berg. Ich pierwszy wspólny album - wydany w październiku 2010 "Schwerelos" - rozszedł się w ponad półmilionowym nakładzie, można zatem oczekiwać kontynuacji współpracy. Ponadto nie jest wykluczone, że po zakończeniu obecnej edycji DSDS Dieter podejmie współpracę ze zwycięzcą programu.

Źródło: markmedlock.de


Dziś 27.01.2023Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google