Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

International Fanparty 2011 - pierwszy dzień za nami

Odbywająca się w Koblencji pierwsza część międzynarodowego spotkania fanów Thomasa ze swoim idolem zakończona. W imprezie uczestniczyło w tym roku około 300 osób, z których mniej więcej 10% stanowili Polacy. Poniżej prezentujemy pierwszą relację, spisaną na gorąco dzięki kontaktowi z przebywającymi na miejscu członkami Thomas Anders Fan-Club Polska.

Dzień przed Fanparty, w piątek, odbyło się spotkanie fanklubów Thomasa z Polski, Niemiec, Hiszpanii i Holandii w koblenckiej restauracji Einstein. Był to pierwszy w historii Thomas Anders Fan-Club Polska oficjalny kontakt fanów z różnych krajów. W sympatycznej atmosferze rozmawiano cały wieczór, a szczególne zainteresowanie osób z zagranicy wzbudziły plakaty z koncertu Thomasa w Kielcach.

Oficjalna część International Fanday rozpoczęła się w sobotę. Wejście na teren imprezy możliwe było od godziny 12. Od 13 przez około dwie godziny Thomas był do dyspozycji fanów - podpisywał wszystkie przyniesione gadżety i płyty, była także możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia własnym aparatem.
Na miejscu uruchomiony był sklepik, w którym dostępne były najciekawsze wydawnictwa płytowe ostatniego roku, także trudno dostępne single "Why Do You Cry" i "Stay With Me" oraz wyprodukowany przez Thomasa "Komm, wir tanzen Buga".
Podczas głównej części Fanclub Party fani mogli usłyszeć dwie piosenki z nowego albumu - balladę "The Best Of Me" i szybki, dance'owy utwór "Right Here, Right Now". Aktualna data premiery płyty to przełom kwietnia i maja, a istotną rolę w jej promocji ma odegrać występ w dużym telewizyjnym show. Nie zabrakło też tradycyjnej rundy pytań do Thomasa i losowania nagród w loterii fantowej. Miło przy tym zauważyć, że Thomas Anders Fan-Club Polska otrzymał od organizatora kilka miejsc w pierwszych rzędach, polscy fani zostali wymienieni przez Thomasa w pierwszej kolejności podczas podziękowań dla przybyłych na imprezę osób, a osobą losującą nagrody w loterii był przedstawiciel TAFC Polska. Nasi ludzie przekazali Thomasowi prezenty - duże zdjęcie podpisane przez obecnych na spotkaniu Polaków oraz polskie wydanie albumu Modern Talking "In The Middle Of Nowhere".
Thomas przygotował specjalną atrakcję dla jednej z osób, która odwiedzi pięć kolejnych Fanclub Party (licząc od zeszłorocznego). Fan, który zbierze pięć kuponów potwierdzających udział w imprezie i wygra losowanie będzie miał okazję gościć Thomasa... u siebie w domu na prywatnym koncercie.
Po zakończeniu głównej części spotkania i krótkiej przerwie odbyła się zapowiadana wcześniej dyskoteka, podczas której na trzy piosenki (Why Do You Cry, Stay With Me i King Of Love) pojawił się Thomas. Z ciekawostek - kupić można było cztery drinki, które były tematycznie związane z osobą Thomasa.
W niedzielę druga część weekendu z Thomasem Andersem - koncert na legendarnym torze wyścigowym Nürburgring.

Źródło: informacja własna


Dziś 25.05.2022
Kalendarium: premiera albumu Daniele Negroniego "Crazy" i singla "Absolutely Right" (2012)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google