Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
-

W styczniu startuje DSDS 8

Ósmego stycznia rozpocznie się emisja kolejnej edycji muzycznego casting-show Deutschland sucht den Superstar. W jury programu pozostał oczywiście Dieter Bohlen, a wraz nim talent młodych wokalistów i wokalistek oceniać będą Fernanda Brandao oraz Patrick Nuo. Do rywalizacji stanęło tym razem  35 000 osób, w czym wydatnie pomogło wydłużenie wstępnie zaplanowanego terminu zgłoszeń oraz organizacja mini-castingów w aż 35 miejscowościach (także w Austrii i Szwajcarii). Prawdziwe castingi, jurorską trójką odbyły później się w Monachium, Hamburgu i Kolonii. 
Program będzie emitowany początkowo w środowe i sobotnie wieczory (20:15) w telewizji RTL. W momencie wejścia show w fazę występów kandydatów na żywo, emisja zostanie ograniczona do sobót.
Z castingów do drugiej części eliminacji zakwalifikowano 135 osób. Po dwóch fazach nazywanych Recall (występy solo lub w małych grupach na scenie wyłącznie przed jury) w grze pozostanie 35 osób. 20 z nich odpadnie w kolejnej fazie eliminacji, która będzie zorganizowana na Malediwach (swego czasu było to ulubione miejsce wypoczynku Dietera Bohlena). 
Spośród 15 osób, które pozostaną, publiczność wybierze w głosowaniu SMS-owym dziesiątkę, która ostatecznie będzie rywalizowała o tytuł supergwiazdy i kontrakt płytowy, w tym roku po raz pierwszy w wytwórni Universal.

Inny casting-show RTL z udziałem Bohlena  - Das Supertalent - wchodzi obecne w decydującą fazę. Finał już za nieco ponad tydzień - 18 grudnia. Mimo, iż nie wiadomo jeszcze kto wygra program (ani nawet czy zwycięzca będzie muzykiem), wytwórnia Sony Music zapowiedziała wydanie albumu laureata na... 20 grudnia.

Źródło: castingshow-news.de


Dziś 31.05.2023
Kalendarium: premiera singla Errola Browna "Emmalene (That's No Lie)" (1993)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google