Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
-

Wywiad z Thomasem Andersem przed koncertem w Kielcach + konkurs + galeria

Koncerty Thomasa Andersa w Kielcach były wyjątkowym wydarzeniem dla wielu polskich fanów, czego najlepszym dowodem są setki postów na ten temat jakie pojawiły się na naszym forum dyskusyjnym. Teraz, gdy emocje powoli opadają możemy skupić się na najbliższej przyszłości - premierze nowego albumu czy nowego teledysku. Thomas opowie o nich osobiście w wywiadzie, jakiego zgodził się udzielić dla swojego polskiego fanklubu. W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować Managementowi Solaris Music, Pawłowi Kwietniowi (organizatorowi koncertu) oraz firmie Venuspłytki (sponsorowi koncertu) bez pomocy których organizacja wywiadu nie byłaby możliwa.

Przypominamy też o naszym finałowym konkursie związanym z wizytą Thomasa w Polsce. Tym razem możecie się za to wykazać się kreatywnością i stworzyć własną relacje z kieleckich koncertów. Najlepsza z nich zostanie opublikowana na stronach ModernTalking.pl i Thomas-Anders.pl, a wśród nagród przewidujemy plakaty promujące występy, płytę z remixami piosenek z albumu "Strong", a przede wszystkim spotkanie z Thomasem przed jego następnym polskim koncertem. Warunkiem uczestnictwa jest uwzględnienie w relacji obu koncertów, tak aby była ona możliwie najpełniejsza i najlepiej oddawała atmosferę panującą w tych dniach na kieleckiej Kadzielni.

Na relacje będziemy czekali do końca września pod adresem mailowym admin@thomas-anders.pl 

 

Jako przedsmak naszej galerii z koncertu prezentujemy też porcję zdjęć udostępnionych przez Solaris Music.

Materiał wideo własny
Zdjęcia: Solaris Music


Dziś 26.01.2021
Kalendarium: singiel Yvonne Catterfeld "Du hast mein Herz gebrochen" numerem 1 w Niemczech (2004)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google