Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
-

Wielki sukces pierwszego koncertu na Kadzielni

W obecności kompletu publiczności odbył się pierwszy z weekendowych koncertów Thomasa Andersa w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia. Czy był to najbardziej udany z występów Thomasa w Polsce w ostatnich latach? Moim zdaniem tak. Cały czas bowiem w głowie siedzą emocje i wrażenia z nim związane. Wyjątkowość miejsca i wspaniale reagująca publiczność były tego wieczoru istną mieszanką wybuchową. Istotną rolę w budowaniu show miały m.in. efektowne elementy oprawy przygotowane przez Thomas Anders Fan-Club Polska. Pełna relacja z koncertu jest naszym zadaniem konkursowym, więc w tym miejscu zakończę opisywanie swoich wrażeń z Kadzielni. Z przyjemnością zapowiem jednak multimedialne atrakcje, które opublikujemy już wkrótce ;)

Jeśli macie możliwość odwiedzenia Kielc i uczestnictwa w niedzielnym koncercie - gorąco zachęcamy. Bilety będą jeszcze dostępne w kasach Amfiteatru Kadzielnia.

Zdjęcia i tekst: ArCrack


Dziś 26.01.2021
Kalendarium: singiel Yvonne Catterfeld "Du hast mein Herz gebrochen" numerem 1 w Niemczech (2004)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google