Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
-

Leo Ritzmann pod skrzydłami Dietera Bohlena

Szwajcarski dziennik Blick poinformował, że lokalny wokalista Leonardo Ritzmann podpisał ekskluzywny kontrakt z Dieterem Bohlenem i jego firmą menedżerską.
Leo był do tej pory członkiem zespołu Some & Any, który został uformowany w zeszłym roku przez telewizyjny casting-show Popstars. Grupa jednak w żaden sposób nie zdołała nawiązać do sukcesów takich zespołów jak No Angels, Bro'Sis czy Monrose, które również wywodzą się z tego programu. W czerwcu 2010 Some & Any została więc rozwiązana.
W chwili obecnej menedżerski sztab Dietera pracuje nad rozpoznaniem sytuacji na rynku brazylijskim, gdzie ze względu na latynoskie korzenie wokalisty planowana jest jego promocja. W karierze solowej Ritzmann będzie posługiwał się nazwiskiem Leo Matos. Artykuł Blicka nie wyjaśnia do końca jaka będzie rola Dietera Bohlena we współpracy z wokalistą. Nie jest więc wykluczone, że tak jak w wypadku grupy Moving Heroes pomoc Dietera ograniczy się do spraw organizacyjnych i nie będzie dotyczyła bezpośrednio muzyki.

Poniżej prezentujemy teledysk grupy Some & Any, w której dotąd występował Leo Ritzmann.

 

 Źródło: blick.ch


Dziś 18.10.2021
Kalendarium: premiera singli Bonnie Tyler "Sally Comes Around" (1993) i Thomasa Andersa "Just Dream" (2004)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google