Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
-

Menowin Fröhlich nowym podopiecznym Dietera?

Trwa właśnie siódma edycja muzycznego show Deutschland sucht den Superstar. W sześciu poprzednich tylko raz zdarzyło się, że Dieter Bohlen nie brał udziału w produkcji płyt dla jego uczestników. Wiele wskazuje, że i w tym roku doczekamy się przynajmniej jednej piosenki wykonywanej przez wokalistę wywodzącego się z DSDS. Chodzi o Menowina Fröhlicha, który jest głównym faworytem Dietera do zwycięstwa, a medialna przyjaźń ich łącząca jest porównywalna z tą sprzed trzech lat, gdy w programie występował Mark Medlock.
W wywiadzie dla T-Online sam wokalista przyznał, że chciałby wygrać program śpiewając w finale piosenkę Bohlena. "Nawet gdy idzie ci dobrze i otrzymujesz pozytywne oceny od jury, możesz odpaść. Najlepszym przykładem jest kandydatka z czwartej edycji, Francisca Urio. Śpiewała jak światowa gwiazda, a co się stało? Wylecała." O ewentualnej piosence Bohlena w finale powiedział "na pewno przeszłyby mnie ciarki. Wierzę, że byłbym w stanie podbić z nią serca niemieckiej publiczności."

Menowin jest obok Mehrzada Marashi głównym faworytem tegorocznej edycji programu. Wszystkie dotychczasowe występy Menowina i innych finalistów można zobaczyć na stronie telewizji RTL.

Źródło: t-online.de


Dziś 18.10.2021
Kalendarium: premiera singli Bonnie Tyler "Sally Comes Around" (1993) i Thomasa Andersa "Just Dream" (2004)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google