Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
-

Thomas zaprasza na Fanclub Party,
Dieter (jako artysta) przed ekrany telewizorów

Zarówno w wypadku Thomasa Andersa jak i Dietera Bohlena najbliższe miesiące zapowiadają się pracowicie. Efekty tej pracy będą co prawda zupełnie różne, jednak obydwaj już teraz zapraszają odpowiednio na spotkanie fanów i przed ekrany telewizorów.
Na nieco ponad cztery miesiące przed doroczną imprezą fanklubową, Thomas Anders przesłał zaproszenie do potencjalnych uczestników. "International Fan Day" (tak oficjalnie będzie nazywało się tegoroczne Party) odbędzie się 13 lutego 2010 w Kulturfabrik w Koblencji. Wstęp kosztował będzie 20€, a w planach są sesja fotograficzna (obecny będzie Guido Karp - prywatnie przyjaciel Thomasa, a zawodowo wzięty fotograf), trzygodzinne spotkanie z Thomasem i 1,5-godzinny koncert. Jego forma ma być niespodzianka, póki co Thomas ujawnia jedynie, że będzie to koncert "intymny", podczas którego będzie można poznać go w "inny" niż dotąd sposób.
Wejściówki można zamawiać pod adresem mailowym service@thomas-anders.com. Możliwość zakupu biletu jeszcze przed imprezą ma ułatwić wejście i skrócić kolejki, dzięki temu zlikwidowane ma też być ryzyko przegapienia sesji fotograficznej z Thomasem. 

Program imprezy:

  • 12:00 - wejście
  • 12:30 - początek sesji fotograficznej
  • 14:30 - koniec sesji fotograficznej
  • 15:00 - początek Party
  • 18:00 - koniec Party
  • 19:00 - początek koncertu
  • 20:30 - koniec International Fanday

Adres klubu, w którym odbędzie się impreza:
Kulturfabrik Koblenz
Mayer-Alberti-Straße 11
56070 Koblenz (Niemcy)
www.kufa-koblenz.de 


Dieter Bohlen z kolei przygotowuje się do roli jurora w trzeciej już edycji show Das Supertalent (niemiecki odpowiednik programu Mam Talent). Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 16 października o 20:15 na antenie telewizji RTL. Obok Dietera w jury zasiądą podobnie jak rok temu Bruce Darnell i Sylvie van der Vaart.
Przy tej okazji warto wspomnieć o wyroku, jaki wydał dzisiaj sąd w Kassel. Otóż zgodnie z nim, Dieter Bohlen został oficjalnie uznany za... artystę. Tak komiczny werdykt jest efektem procesu, którego stronami była Künstlersozialkasse (Socjalna Kasa Artystów) i telewizja RTL. Uznanie działalności jurorskiej za sztukę niesie za sobą skutki finansowe - część honorariów dla jurorów musi być odprowadzana do Künstlersozialkasse. Zdaniem telewizji RTL jury zajmuje się wydawaniem "rzeczowych i pragmatycznych ocen eksperckich" i nie powinno być mowy o uznawaniu ich za sztukę. Sąd nie podzielił tej opinii uznając komentarze Bohlena i spółki za mieszankę kabaretu, satyry, improwizacji i telewizyjną rozrywkę adresowaną do konkretnej grupy docelowej.

Źródło: thomas-anders.com, Stuttgarter-Nachrichten.de


Dziś 27.01.2023Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google