Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
-

Jubileuszowe 20. Fan Party Thomasa Andersa

Trwają przygotowania do jubileuszowej, dwudziestej już imprezy fanklubowej Thomasa Andersa. Zainteresowani przyjazdem dostali już (po uprzednim zgłoszeniu) zaproszenia, jednak program imprezy może być ciekawy także dla osób, które dotąd nie planowały takiego wyjazdu.
Spotkanie odbędzie się 14 lutego 2009 w rodzinnym mieście Thomasa - Koblencji, w Rhein-Mosel-Halle. Bilety, których koszt wynosi 30€ (dzieci do lat 12 mają wstęp wolny) będą sprzedawane na miejscu. Co ważne, Thomas w liście z zaproszeniem zachęca do zabrania na imprezę znajomych zapewniając, że miejsce znajdzie się dla każdego kto chciałby w niej uczestniczyć. Plan dnia jest następujący:

  • 13:00 - otwarty wstęp do Rhein-Mosel-Halle
  • 14:00 - otwarty wstęp do "Großen Saal", gdzie odbędzie się impreza
  • 15:00 - początek imprezy
  • 18:00 - przerwa
  • 19:00 - początek koncertu
  • ok. 21:15 - planowane zakończenie imprezy

Przez cały dzień obecna będzie ekipa, która utrwali na video zarówno koncert jak i przebieg spotkania. Na miejscu będzie możliwość zamówienia płyty DVD w cenie 39,50€ (z wysyłką). Krążek ma dotrzeć do każdego fana po odpowiedniej obróbce i montażu materiału, około 4 tygodnie po imprezie. Długość płyty jest szacowana na 180 minut.
Nie jest to koniec płytowych atrakcji dla kolekcjonerów, na miejscu będzie można zakupić także wersje CD ostatnich singli Thomasa - "Ibiza Baba Baya", "For You" oraz "Kisses For Christmas". 
W planach jest loteria fantowa, gdzie oprócz typowych nagród w rodzaju zdjęć z autografem Thomasa będzie można wygrać kurtkę, w której zagrał w teledysku do piosenki "King Of Love" oraz tradycyjną wspólną kolację po zakończeniu imprezy.

Rhein-Mosel-Halle znajduje się w centrum miasta nieopodal dworca głównego, co powinno znacznie ułatwić dojazd. Dokładny adres to:
Rhein-Mosel Halle Koblenz
Julius Wegeler Strasse 4
56068 Koblenz   

Zainteresowani noclegiem w Koblencji mogą skorzystać z przygotowanego na tę okazję formularza, jak zapewnia Thomas wymienione hotele przygotowały dla fanów specjalne oferty.

Na koniec ważna informacja - zabronione będzie wnoszenie na salę profesjonalnych kamer i aparatów fotograficznych. Wszelkie dodatkowe pytania można kierować (po angielsku lub niemiecku) na adres fanclub@thomas-anders.com  

 Źródło: informacja własna


Dziś 18.10.2021
Kalendarium: premiera singli Bonnie Tyler "Sally Comes Around" (1993) i Thomasa Andersa "Just Dream" (2004)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google