Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
-

Najbliższe plany Thomasa Andersa

Wygląda na to, że miłośnicy twórczości Thomasa Andersa nie będą musieli długo czekać na jego nowe piosenki. Thomas wypowiedział się dziś na łamach serwisu thomasanders-online.com i przekazał kilka informacji dotyczących jego najbliższych muzycznych planów. Najważniejszą jest z pewnością zapowiedź nowego singla. Piosenka "Kisses For Christmas" ma zostać zaprezentowana 26 listopada w programie Carmen Nebel w telewizji ZDF, później będzie ją można zakupić w formie plików muzycznych przez internet. Przy okazji nagrania ma zostać uruchomiona promocja za pośrednictwem prasy, radia i występów telewizyjnych. W lutym 2009 Thomas planuje też zakończyć prace nad nowym, popowym albumem. Decyzja czy ukaże się on w formie MP3 czy też tradycyjnej płyty CD zapadnie w przyszłym roku. 
Thomas wypowiedział się przy okazji w sprawie przyszłości form dystrybucji muzyki i ta wypowiedź zapewne zmartwi kolekcjonerów. Przewiduje on rychły koniec kompaktowych wydań singli i całkowite przeniesienie ich sprzedaży do internetu. Tym niemniej zagorzali zwolennicy płyt CD na imprezie fanklubowej będą jeszcze mieli możliwość zakupu singla z piosenką "Ibiza Baba Baya".

 Źródło: thomasanders-online.com


Dziś 10.08.2020
Kalendarium: premiera singla Daniele Negroniego "I Like It Hot" (2012)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google