Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

"Ibizę usłyszycie tak czy tak"

Od czasu styczniowej imprezy dla fanów Thomasa Andersa nie pojawiły się żadne konkretne informacje na temat nowej płyty. Sam Thomas rozwiał jednak niepokój wśród słuchaczy wpisem na forum dyskusyjnym  thomasnders-online.de 
Jak możemy przeczytać, w planach jest otwarcie przy oficjalnej stronie sklepu za pośrednictwem którego będzie możliwe kupowanie i ściąganie piosenek oraz teledysków Thomasa. Ma to pozwolić na uniezależnienie się od wytwórni płytowych i ułatwić dystrybucję muzyki wśród rozsianych po całym świecie fanów. Thomas twierdzi, że płyty CD odchodzą powoli w zapomnienie i w przyszłości muzyka obejdzie się bez nich. Zasugerował też, że nowa piosenka "Ibiza, mi felicidad" może być sprzedawana właśnie w ten sposób: "Usłyszycie tę piosenkę tak czy tak. Albo przez wytwórnię płytową, albo przez moją stronę". Utwór będzie też zaprezentowany w telewizji - 3 sierpnia w programie ZDF-Fernsehengarten.
Jako, że w przyszłym roku odbędzie się jubileuszowe 20 spotkanie fanów Thomasa, w planach jest organizacja największej dotąd imprezy zarówno jeśli chodzi o miejsce w jakim się odbędzie, jak i w kwestii samego show.

Źródło: thomasanders-online.de


Dziś 23.02.2020
Kalendarium: urodziny Marielin - córki Dietera (1990), premiera albumu Thomasa Andersa "This Time" (2004) i singla Alexandra "Behind The Sun" (2004)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google