Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Thomas Anders zaprasza na Fanclub Party

Nie do wiary, że to już listopad a rok 2007 prawie za nami. W ostatnim czasie byłem bardzo zajęty, ale był to bardzo ekscytujący czas. Od konkursu tanecznego po programy rozrywkowe, w ostatnich miesiącach każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Aktualnie przygotowują się do moich Świątecznych koncertów, których nie mogę się już doczekać. Być może będziecie mieli szansę w nich uczestniczyć. Będę wykonywał świąteczny program, który powinien dostarczyć zarówno rozrywki jak i trochę zadumy w różnych niemieckich kościołach między 4 a 17 grudnia 2007. 
Głównym powodem, dla którego piszę jest jednak chęć zaproszenia was na coroczną imprezę fanklubową. 
Odbędzie się ona 26 stycznia 2008 w Kulturfabrik w Koblencji. Gdybyście nie znali adresu: Kulturfabrik Koblenz, Mayer-Alberti-Strasse 11, www.kufa-koblenz.de
Jak większość z Was wie, Guido jest w tym roku w trasie, więc nie będzie okazji do zrobienia tradycyjnego wspólnego zdjęcia. Niemniej jednak przygotowałem dla Was wspaniały program.
Nadrobimy oczywiście wszystkie zaległości związane z tym co działo się w minionym roku, będę odpowiadał na Wasze pytania, zaśpiewam nową piosenką, a szczególną atrakcją będzie możliwość wygrania kolacji ze mną. 

Plan dnia przedstawia się następująco.
Drzwi zostaną otwarte o godzinie 13. Impreza zacznie się o 15, zakończy około 18. Później będziecie mieli godzinę na zjedzenie czegoś i odpoczynek przed częścią drugą. Wystartuje ona o 19 i w jej skład wejdzie koncert. Tak, to prawda, zebrałem moich muzyków i zamierzamy stworzyć świetny show. Potrwa on około 95 minut, ale znacie mnie, czasem gadam i gadam, więc może to potrwać trochę dłużej. Wszystko zakończy się około 21, tak aby umożliwić niektórym z Was spokojny powrót do domu.
Wejściówka na cały dzień, w tym oczywiście na koncert będzie kosztowała 20 € za osobę. Tak jak w poprzednich latach, możecie zabrać ze sobą przyjaciół, którzy chcieli by uczestniczyć w tym wspaniałym spotkaniu fanów. Wcześniejsze zapisy nie będą prowadzone, gdyż w klubie jest wystarczająco dużo miejsca by pomieścić wszystkich.

Na dziś to tyle. Życzę Wam wspaniałej jesieni oraz okresu Świątecznego i nie mogę się doczekać spotkania z Wami 26 stycznia.

Pozdrawiam,
Thomas 

Żródło: thomasanders-online.de


Dziś 29.05.2022



Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google