Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Mark Medlock i Dieter: współpraca rozpoczęta

Jeśli zwycięzcą czwartej edycji Deutschland sucht den Superstar będzie Mark Medlock, jego debiutanckim singlem będzie piosenka "Now Or Never". O zwycięstwo walczą w tej chwili trzy osoby - Lisa Bund, Martin Stosch i Mark Medlock - a po sobotnim półfinale zostanie tylko dwójka. Każdy z nich nagrał w tym tygodniu własny utwór, który w wypadku wejścia do finału zaprezentuje na żywo 5 maja. Ten, kto zbierze wówczas najwięcej głosów telewidzów, wygra program i 11 maja jego piosenka zostanie oficjalnie wydana na singlu. Kontrakt gwarantuje zwycięzcy również nagranie pełnego albumu, który wydany może zostać już w czerwcu. Przegrani także przez pewien czas będą związani umową z Sony BMG, jednak już bez gwarancji wydania jakiejkolwiek płyty. W ich wypadku wszystko zależeć będzie od decyzji szefów wytwórni - rok temu umożliwili oni nagranie płyty także zdobywcy drugiego miejsca, a w 2003 nawet całej czołowej piątce. Niezależnie jednak od miejsca, które Mark zajmie w DSDS - on i Dieter zapowiedzieli już chęć dalszej muzycznej współpracy. Obaj panowie poniedziałek spędzili na nagrywaniu piosenki w studiu Jeopark, gdzie od 2001 roku Dieter produkuje większość swoich płyt. 

Mark Medlock urodził się 9 lipca 1978 roku we Frankfurcie. Muzyczny talent odziedziczył po ojcu, który udzielał się w chórach gospelowych. Niestety zarówno on jak i matka Marka zmarli. Wśród widzów DSDS Mark Medlock budzi dość skrajne emocje - wyraźny jest podział na jego zwolenników i przeciwników. Od samego początku zaliczany jest jednak do faworytów programu, jest też ulubieńcem Dietera. Jego muzyczny styl odbiega nieco od prezentowanego przez Bohlena, w koncertach tematycznych śpiewał chętnie piosenki Lionela Richie.

Tytuły utworów pozostałych finalistów DSDS to "All That I Am" (Lisa Bund) i "I Can Reach Heaven From Here" (Martin Stosch).

Źródło: Sony BMG, RTL.de


Mark Medlock śpiewa "Stand By Me" Bena E. Kinga (21.04.2007)


Dziś 25.05.2022
Kalendarium: premiera albumu Daniele Negroniego "Crazy" i singla "Absolutely Right" (2012)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google