Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Thomas i Dieter w TV

Nieuchronnie zbliżające się długie jesienne i zimowe wieczory mogą - pod warunkiem dostępu do niemieckich kanałów telewizyjnych - być nieco milsze. Już wkrótce ruszają bowiem kolejne edycje znanych i lubianych (z tym drugim jednak różnie bywa...) programów telewizyjnych. Thomas Anders już po raz piąty na antenie Kabel Eins będzie wspominał to, co najlepszego zostało zaprezentowane w muzycznym programie Formel Eins. 5 edycja "Best Of Formel Eins" będzie się składała z dziesięciu odcinków emitowanych co tydzień w niedzielę, a zakończy ją gala zaplanowana na 22 stycznia 2007. 
Kanał 3Sat przypomina z kolei inny program muzyczny - Hitparade. Jego archiwalne odcinki emitowane będą w środku nocy, warto je jednak obejrzeć lub nagrać z uwagi na występy Blue System z "Lucifer" oraz Roya Blacka z "Frag' Maria" - niemiecką wersją pochodzącej z piątej płyty Blue System ballady "Lisa Said...".
A w styczniu Dieter Bohlen po raz czwarty pojawi się w jury Deutschland sucht den Superstar. Castingi właśnie trwają, pod koniec roku zobaczyć będzie można odcinki eliminacyjne, by właśnie na początku 2007 roku wystartować z finałowymi koncertami tematycznymi. Czy tym razem udział Dietera znów ograniczy się wyłącznie do oceniania kandydatów, czy też napisze dla nich piosenki? Tego jeszcze nie wiemy.
Zamiast wszystkich tych programów TV, większość z nas wolałaby zapewne usłyszeć nową muzykę od Thomasa i Dietera. Jednak jak to się mówi - "na bezrybiu i rak ryba". Miejmy nadzieję, że telewizja to jedynie pomoc w utrzymaniu popularności w oczekiwaniu na nową płytę. Inaczej kariera obydwu panów może pójść śladem owego raka - do tyłu...

Wszystkie znane obecnie terminy TV oraz występów live moża znaleźć tutaj.

Źródło: informacja własna


Dziś 25.01.2021
Kalendarium: urodziny Roya Blacka (1943 - Gerhard Höllerich) i Nathalie Tineo (1982), premiera singla Modern Talking "You Are Not Alone" (1999) oraz albumu Matthiasa Reim "Unendlich" (2013)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google